AUD un NZD nostiprinās pēc negaidītā Singapūras CB lēmuma, tirgi gaida FRS lēmumu par procentu likmēm

Treideri.lv | 28. janvāris 2015 12:05
AUD un NZD nostiprinās pēc negaidītā Singapūras CB lēmuma, tirgi gaida FRS lēmumu par procentu likmēm

Šodien FRS pēc divu dienu sanāksmes paziņos savu lēmumu attiecībā uz bāzes procentu likmi. Pēc vakar publicētajiem datiem, ilgtermiņa lietošanas preču pasūtījumu apjoms decembrī negaidīti sarucis un tirgi gaida, ka FRS pavadošā ziņojuma tonis būs ieturēts vai pat maigs.

Diez vai FRS tirgū saskatīs strauju noskaņojuma maiņu, taču ar stingrāku politiku steigties nav iemesla, ņemot vērā lipīgo monetārās politikas mīkstināšanu centrālajās bankās aiz okeāna. nakts laikā USD kāpis pret vairumu G10 grupas valūtām, ja neskaita AUD un NZD. Pēc Singapūras Valūtu pārvaldes (MAS) negaidītās valūtas koridora sašaurināšanas (kas uzskatāma par monetārās politikas mīkstināšanas formu) spiediens uz “antipodiem” ir mazinājies, savukārt pieprasījums pieaudzis.

Pēc Singapūras CB lēmuma paziņošanas AUD/USD pieauga no 0.7901 līdz 0.8025. Taču AUD dinamika joprojām ir negatīva, par cik jaunattīstības valstu centrālo banku ekspansijas politika rada pamatu gaidīt maigāku politiku arī no Austrālijas Rezervju Bankas, kuras nākošā sanāksme notiks 3. februārī. Pamata inflācija saglabājas stabila, tāpēc pēc prognozēm CB nepazeminās procentu likmi, kura šobrīd ir 0.25% līmenī. Pretestība atrodas 0.8075/0.8104 apgabalā( opcijas/21 dienas slīdošais vidējais).

NZD/USD tirgojas zem 0.7500, kaut gan Āzijas tirgos pieprasījums šim pārim auga. Treideri savā stratēģijā ņēma vērā Jaunzēlandes Rezervju Bankas politikas mīkstināšanas prognozes, taču NZD arī turpmāk izjutīs spiedienu opciju tirgū, kas neitralizē īslaicīgā kāpuma sekas. Nozīmīgas “vaniļas” put opcijas izvietotas uz 0.7400/0.7500/0.7500-0.7575.

EUR/USD atguvās līdz 1.1423, iegāja “buļļu” korekcijas zonā pēc saspiešanas pagājušajā nedēļā, ko izprovocēja ECB lēmums. Nozīmīgas barjeras opcijas, kuru termiņš beidzas šodien, ir koncentrētas uz 1.1500 līmeņa un zemāk.

Kopējā USD dinamika noteiks pāra kustības virzienu pirms FRS lēmuma paziņošanas. Mēs uzskatām, ka regulatora paziņojuma noskaņojums nebūs tik maigs, kā to gaida tirgi, tāpēc gatavojamies kārtējam EUR/USD kritumam pēc FRS lēmuma publikācijas.

GBP/USD testē 21 dienas slīdošā vidējā līmeni – 1.5191, buļļu impulss uzņem apgriezienus. Ja pēc FRS lēmuma paziņošanas pāris likvidēs pretestību 1.5191/1.5215 rajonā (21 dienas slīdošais vidējais/27. janvāra maksimums), iespējama īstermiņa atgūšanās līdz 1.5385, kas ir septembra-janvāra krītošā kanāla augšējā robeža.

, , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv