Atvērts “Biotēka ekomarket” – pirmais lielveikals ar dvēseli!

Treideri | 23. marts 2011 19:54

Biotēka ekomarketRīgā, Antenas ielā 3, kopš 21. marta atvērta lielākā Biotēka, pirmais un vienīgais ekopreču lielveikals Latvijā – “Biotēka ekomarket”!
Nāciet ciemos – esiet klāt brīdī, kad vārds “lielveikals” piedzīvo jaunu piedzimšanu un sāk saistīties ar veselīgu, zaļu dzīvošanu un ar Biotēku!

Kopš pirmās Biotēkas atklāšanas tālajā 2005. gadā, mēs savus veikaliņus esam veidojuši kā mazas, mīļas, īpašas auras un personiskuma oāzes – pilnīgu pretstatu milzīgajiem veikaliem. Kā tad tas nākas, ka tagad paši atveram lielveikalu – veselu 220 m2 platībā? Vai esam mainījuši savas galvenās vērtības?
Protams, ka vērtības paliek!
Pirmkārt, ideja par lielveikalu pieder nevis mums, bet…Jums! Jums, mūsu klientiem, kas vēlējās baudīt visas slavenāko eko-zīmolu preces plašākā klāstā un iegādāties arī Latvijā ražotās preces. Atverot “Biotēka ekomarket”, mēs šīs vēlmes arī piepildām – ar krietni lielāku izvēli gan preču, gan zīmolu ziņā, un ilgi gaidīto Latvijas preci, atbalstot tos vietējos ražotājus, kas jau iet eko-virzienā vai tikai sāk šo ceļu.

Otrkārt, Biotēka arī lielveikala formā ir un paliek veikals ar dvēseli. Te Jūs joprojām sagaida zinošas, sirsnīgas, smaidīgas pārdevējas, te valda ikvienai Biotēkai tik raksturīgā personiskā gaisotne, ko rada atsaucība klientu vēlmēm, cieņa pret dabu un cilvēka veselību.

Vārdu sakot, viss, kas padara Biotēkas par Biotēkām, ir vienkārši palielinājies izmēros un dabiski izaudzis līdz eko-lielveikala mērogiem. Jo, galu galā, labu lietu vienmēr vajag vairāk!

Mēs aicinām Jūs baudīt šīs labās lietas pirmajiem – nāciet, izvēlieties, izmantojiet īpašās atklāšanas atlaides, jauki pavadiet laiku! Dzīvojiet zaļi!

Līdz “Biotēka ekomarket” Jūs atvizinās 10. tramvajs, 23. vai 26. autobuss – kāpiet ārā pie CSDD un nāciet pa Antenas ieliņu uz leju, uz Daugavas pusi: lūkojieties pa kreisi, līdz izkārtne norādīs “Biotēka ekomarket” atrašanās vietu.
Ja braucat ar personīgo transportu, tad no Mūkusalas apļa nogriezieties uz Bauskas pusi, un grieziet pa labi tieši pirms tehniskās apskates stacijas: labajā pusē redzēsiet “Biotēka ekomarket”. Droši brauciet pa vārtiem iekšā – tieši pie veikala ir bezmaksas autostāvvietas Biotēkas klientiem.

Mūsu bio-ritms: strādājam-strādājam-atpūšamies…
Piecas darba dienas strādājam: 11.00 – 20.00
Sestdien strādājam: 12.00 – 18.00
Svētdien atpūšamies.

“Biotēka ekomarket” ir spēkā visas ikmēneša un pastāvīgo klientu atlaides, tāpat kā citās Biotēkās. Papildus, tikai “Biotēka ekomarket”, tikai no 21. līdz 31. martam, izmantojiet sekojošas speciālās akcijas:

Pērkot jebkuru Cosmoveda kosmētikas līdzekli lielajā iepakojumā – vienu mazo 10ml iepakojumu izvēlieties dāvanā! Ja pirksiet vairākus līdzekļus – attiecīgi saņemiet vairāk dāvaniņu!

Pērkot vismaz 2 dažādus Logona Kids kosmētikas līdzekļus, dāvanā – vannošanās sūklis “Sivēntiņš”!

Pērkot Attitude EcoPouches veļai vai trauku mašīnai – dāvanā Attitude soma!

Un pastāvīgi – “Biotēka ekomarket” piedāvā Cash & Carry iespēju ietaupīt: pērkot preces kastēm (ražotāja iepakojumā – pa 6 vai 12 gabali, piemēram), atlaide 10%! Lūkojieties lielveikala apakšējos plauktos – uz šiem iepakojumiem redzama dzeltena Cash & Carry uzlīmīte.

Laipni lūgti “Biotēka ekomarket”!

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

 1. nezinu

  Ļoti patīkami, ka ir atvēries šāds lielveikals – ceru, ka nākotnē to kļūs aizvien vairāk un arī pēc to piedāvātās produkcijas pieprasījums augs. Man šķiet it īpaši forši būtu, ja tiktu veidota sadarbība starp vietējiem ražotājiem, zemniekiem un Biotēku. Lai gan, protams, daudzi vietējie ražotāji “grēko” ar visādām piedevām – konservanti, garšas pastiprinātāji, krāsvielas, utt. Dažbrīd pat var tikai pabrīnīties par viņu “izdomu” … teiksim pie garšvielām pielikt klāt vēl arī garšas pastiprinātāju.

 2. lietaskoks

  Atbalstu par 100% :)

 3. čupa čups

  Piekrītu, ka šāds (liel)veikals ir vajadzīgs. Veselību neizteiksi naudā un Latvijas ražotājus vajag atbalstīt, alternatīvā izvēloties pirkt LV produktus, kas iespējams ir pat nedaudz dārgāki par ievestajiem.
  Raksts gan izskatās 100% pēc tipiska reklāmas raksta. :D Jo kā gan savādāk tiek lietoti šādi vietniekvārdi kā mēs, mūsu biezā slānī. Varbūt kaut ko nezinu, bet diezvai “Nezinu” strādā Biotēkā. :)

 4. nezinu

  Nestrādāju gan :) , bet diezgan bieži mūsu ģimene tur iepērkas. Un rakstā ir tik daudz “mēs” un “mūsu”, jo raksts ir pārpublicēts no Biotēkas mājas lapas.

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv