Atkāpjas “airBaltic” privātā akcionāra pārstāvji uzņēmuma padomē

Treideri | 21. jūnijs 2011 17:56

No padomes atkāpušies Latvijas nacionālās lidsabiedrības AS “Air Baltic Corporation” privātā akcionāra, lidsabiedrības vadītājam Bertoltam Flikam daļēji piederošā SIA “Baltijas aviācijas sistēmas” izvirzītie pārstāvji.

Kā biznesa portālam “Nozare.lv” apstiprināja Satiksmes ministrijas (SM) Komunikācijas nodaļas vadītājs Aivis Freidenfelds, SM kā valsts kapitāldaļu turētāja saņēmusi e-pastā informāciju no “airBaltic” valsts puses pārstāvjiem padomē, kuri informējuši, ka “Baltijas aviācijas sistēmas” nominētie pārstāvji ir atkāpušies no padomes locekļu pienākumu pildīšanas.

“Padomes darbs ir faktiski paralizēts no privātā akcionāra puses, tāpēc valsts kapitāldaļu turētājs aicinās valdi sasaukt akcionāru sapulci ar darba kārtības jautājumu par jaunu padomes sastāva apstiprināšanu,” sacīja Freidenfelds.

Patlaban “airBaltic” padomes darbs ir apturēts, līdz ar to tā nevarēs lemt par auditoru sagatavoto ziņojumu par uzņēmuma finanšu rezultātiem 2010.gadā.

Kā ziņots, ekonomikas ministrs Artis Kampars (V) iepriekš informēja, ka šā gada pirmajā ceturksnī aviokompānija strādājusi ar 18 miljonu latu zaudējumiem un pastāv draudi par tās maksātnespēju.

Avots: Nozare.lv

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

  1. nezinu

    Te man šķiet noderētu rīcības modelis, ko ik pa brīdim piekopj Krievija – valsts uz ceļiem var nospiest jebkuru. Arī tādu Fliku vajadzības gadījumā varētu, ja vien būtu vēlēšanās.

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv