ASV uzņēmēji izveidojuši priekšvēlēšanu reklāmu pret nodokļiem

Treideri.lv | 12. oktobris 2018 08:52
ASV uzņēmēji izveidojuši priekšvēlēšanu reklāmu pret nodokļiem

Reklāmās tiek ziņots, ka par Vašingtonas izvērsto tirdzniecības karu pret Pekinu patērētāji un amerikāņu uzņēmēji maksās $1.4 miljardus mēnesī.

Vairāk kā 100 ASV industriālās apvienības, kas iestājas pret ASV importa nodokļiem, nolēmuši uzbrukt Donalda Trampa sāpīgākajai vietai – ASV Kongresa vēlēšanām.

Uzņēmēji apvienojušies grupā ar lozungu “Tarifi trāpa tieši valsts sirdī”. Ir palaists reklāmas klips, kas informē vēlētājus, ka tirdzniecības tarifi amerikāņu patērētājiem un uzņēmējiem izmaksās 1.4 miljardus ASV dolārus mēnesī.

Grupa sniegusi pirmos datus par to, cik šobrīd ASV maksā par tirdzniecības karu starp Vašingtonu un Pekinu. Pēc tās datiem Mičiganā – štatā, kur notiek aktīva priekšvēlēšanu cīņa, tarifu izmaksas augustā salīdzinājumā ar pagājušo gadu pieaugušas trīs reizes. Teksasā, Ilinoisā un Rietumvirdžīnijā tās divkāršojušās. Nacionālā līmenī augustā tika fiksēts 45% pieaugums, salīdzinot ar iepriekšējā gada augustu, un organizācija brīdina, ka tā vēl nav visu tarifu ietekme.

Šie tarifi ir nodoklis amerikāņu uzņēmējiem un patērētājiem. Tos nemaksā citas valstis. Tie tiek maksāti šeit – mājās”,

– preses konferencē paziņoja grupas prese sekretāre Andžela Hofman.

Koalīcija par savu mērķi izvēlējusies Kongresa locekļus no Ohaio, Pensilvānijas, Ilinoisas, Indianas un Tenesijas.

Pārstāvji ieplānojuši tikšanos sēriju, kur grasās iesniegt datus, kas apliecina, ka valsts uzņēmumi augustā nodokļu dēļ jau samaksājuši par $45 miljoniem vairāk nekā pirms gada.

Tāpat uzņēmēji palaiduši reklāmas klipus, kuros vēlētājus informē par to, ka Trampa administrācijas ierēdņi tarifu izmaksas norāda mazākas, nekā tās ir patiesībā. Reklāmas klipā publiskots saraksts ar precēm, kas tiek apliktas ar jaunajiem importa nodokļiem. Uzņēmēju koalīcija cer, ka vēlētāji vēlēšanās neatbalstīs Kongresa dalībniekus no tiem štatiem, kas balsojuši par importa nodevu ieviešanu.

Vairāk kā 100 ASV industriālo apvienību septembrī izveidojušas koalīciju, kuras mērķis ir cīnīties pret miljardos mērāmajiem nodokļiem, kurus Donalds Tramps ieviesis, apgalvojot, ka tas ASV palīdzēs radīt darba vietas.

Biznesa koalīcijā ietilpst grupas, kas pārstāv vairākas valsts lielākās kompānijas, tajā skaitā Nacionālās mazumtirdzniecības federācijas un Mazumtirdzniecības līderu asociācijas locekļi. Pievienoties gatavo apvienību skaitā ietilpst Amerikas naftas institūts, kas pārstāv tādas lielās naftas kompānijas, kā Exxon Mobil un Chevron.

, ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv