ASV un Kanādas dolāru reakcija uz nodarbinātības datiem

Treideri.lv | 7. jūlijs 2017 16:09
Iesaki:
ASV un Kanādas dolāru reakcija uz nodarbinātības datiem

USD/CAD, pēc prognozes pārsniegušās Kanādas nodarbinātības atskaites par jūniju, nokritis līdz 1.2896. Šie dati apstiprina uzskatus, ka Kanādas Banka nākošnedēļ paaugstinās likmes.

Tagad tirgus šādu iespēju vērtē ar aptuveni 90%. Pāris izsitis 9. septembra 1.2911 atbalstu, kas impulsu pagriež uz leju un galu galā ļauj mērķēt uz 8. septembra minimumu 1.2851. Kanādas ekonomika ieguvusi 45.3 tūkstošus jaunu darba vietu, salīdzinot ar prognozēto 10 tūkstošu pieaugumu. Bezdarba līmenis krities no 6.6% krities līdz 6.5%. CIBC pieturējušies pie prognozes, ka Kanādas Banka likmes paaugstinās oktobrī, taču spiesti atzīt, ka tas, visdrīzāk, notiks jau nākošnedēļ, jo šodienas nodarbinātības dati rada vērā ņemamus priekšnosacījumus tam, lai centrālā banka sāktu monetārās politikas normalizāciju pēc iespējas ātrāk.

Kas attiecas uz ASV dolāru, tad tas, pēc ASV darba tirgus datu publikācijas, nonācis krustcelēs. Sākotnēji tirgus reaģēja uz prognozes pārsniegušajiem jūnija nodarbinātības datiem, pēc tam uz augstāku bezdarba līmeni un darba algu pieauguma tempu kritumu, bet nu treideri sadūšojušies tomēr vairāk pozitīvisma meklēt apskatā, tāpēc vērojams neliels dolāra kāpums.

Galīgo punktu šajā strīdā var pielikt jēna, ja tā izsitīs 115.00 līmeni. Vēl jo vairāk, jo mārciņai jau nobrieduši visi fundamentālie priekšnosacījumi nonākt kaut kur 1.25 dolāru rajonā. Spēcīgāks par citiem pagaidām izskatās eiro. Taču tas var pievilt vēršu cerības ar cinisku atgriešanos zem spēcīgā 1.13 līmeņa. Tas var notikt jēnas tālāka krituma gadījumā. Japānas Banka to veicināja, šodien veicot intervenci obligāciju tirgū.

, , , , , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv