ASV IKP dati var izprovocēt paniku eiro valūtā

Treideri.lv | 29. maijs 2014 13:00
ASV IKP dati var izprovocēt paniku eiro valūtā

Eiro ceturtdienas, 29. maija, pēcpusdienā turpina konsolidēties ap 1.36 dolāru atzīmi. Pirms pusdienas cena nokritās zem šī līmeņa, taču pēc tam sākās pirkšana, kuras rezultātā īsi pirms 14:00 pēc Latvijas laika, eiro sasniedza 1.362 atzīmi.

Vakar kļuva zināms, ka Vācijā krasi pieaudzis bezdarbs, sasniedzot piecu gadu straujāko kāpumu. Vai tas ir ģeopolitisko probl;emu pirmais rezultāts, nav zināms. Taču, ņemot vērā ciešos Vācijas – Krievijas tirdzniecības sakarus, šāds variants ir visai ticams. Ceturtdien Eiropas ekonomiskais kalendārs ir tukšs, tā kā tirdzniecības toni noteiks ASV dati. Spēcīgi ASV statistikas dati var izprovocēt eiro/dolāra 1.36 līmeņa izsišanu un izraisīt pārdošanu lavīnu. ASV tiks publicēti IKP dati. Ja rādītāji būs labi, var gaidīt dolāra kāpuma turpinājumu pret pārējām valūtām.

Amerikāņu tirgi ir eiforijā. Ilgtermiņa lietošanas preču pasūtījumu skaits ASV aprīlī audzis, maija PMI indeksa rādītājs apkalpojošā sfērā ir labāks par prognozēto un mājokļu tirgus aug ar stipri straujāku tempu kā inflācija. Sakarā ar ekonomikas stāvokļa uzlabošanos un trūkstot signāliem, lai FRS varētu pastiprināt monetāro politiku, investoriem nekas cits neatliek, kā turpināt spēlēt uz kāpumu. Eiforija skārusi kā fondu tirgu, tā arī amerikāņu nacionālās valūtas kursu.

, ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv