ASV dolāra kurss sarūk trešo dienu pēc kārtas

Treideri.lv | 19. marts 2019 18:30
ASV dolāra kurss sarūk trešo dienu pēc kārtas

Pirms FOMC sanāksmes akciju cenas pieaug, līdz ar to dolāra vērtība krītas: tirgus dalībnieki ir pārliecināti par “maigu” FRS nostāju.

Dolāra kurss krītas trešo dienu pēc kārtas, FOMC sanāksmes priekšvakarā investoru vidū provocējot riska apetītes pastiprināšanos. Bloomberg dolāra indekss zaudē 0.1%, turklāt dolārs noslīdējis arī pret visiem G10 grupas analogiem, izņemot Austrālijas dolāru.

Amerikāņu valūtas kritums notiek vienlaikus ar pasaules akciju indeksa pieaugumu. Tas pieaug jau septīto dienu. Netiešā volatilitāte mazinās uz baumu fona par to, ka FRS atkārtos solījumu izrādīt pacietību attiecībā uz likmju paaugstināšanu un bilances korekciju ar iespējamo pāriešanu pie inflācijas vidējā slīdošā rādītāja targetēšanas. ASV ekonomiskie rādītāji sevī ietver rūpnieciskos pasūtījumus un ilgtermiņa lietošanas preču janvāra pasūtījumu galīgo rādītāju.

EUR/USD ieguvis 0.2%, pakāpjoties līdz aptuveni 1.1355. Tikmēr virziena maiņas risks pirmo reizi sešu nedēļu laikā atrodas pie mēneša līgumu nulles līnijas. Tas nozīmē, ka opciju treideri nedod priekšroku ne eiro pieaugumam, ne lejupslīdei.

, , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv