Ārlietu ministrija aicina uz semināru par IT nozares eksportu uz ASV

Treideri | 9. augusts 2013 09:58
Ārlietu ministrija aicina uz semināru par IT nozares eksportu uz ASV

28. augustā plkst.13.00 Ārlietu ministrijā (ĀM) notiks kārtējais seminārs diskusiju ciklā Eksporta ABC. Tajā uzņēmēji un eksperti diskutēs par Latvijas informācijas tehnoloģiju (IT) industrijas un pakalpojumu eksporta iespējām ASV tirgū, vēsta ziņu aģentūra LETA.

Diskusiju atklās ĀM Ārējo ekonomisko sakaru veicināšanas nodaļas vadītājs Rūdolfs Brēmanis, bet par savu pieredzi, strādājot ASV tirgū, pastāstīs Startup Latvia valdes priekšsēdētājs Artūrs Zandersons, Blue Bridge Technologies valdes priekšsēdētājs Andrejs Strods, Microsoft Latvia pārstāvniecības vadītājs Ēriks Eglītis, kā arī TechHub Riga valdes priekšsēdētājs Andris Bērziņš.

Šis būs jau piektais ĀM un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras kopīgi organizētais seminārs par Latvijas eksporta iespējām ārvalstīs 2013. gadā. Līdz šim Eksporta ABC semināros ir notikušas diskusijas par Latvijas izglītības eksporta iespējām Indijā, tūristu piesaisti no Krievijas, transporta un loģistikas nozares pakalpojumu eksportu uz Franciju, kā arī par pārtikas nozares eksportu uz Krieviju.

Dalība seminārā jāpiesaka līdz 26. augustam, sazinoties ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedru atlases speciālistu Gati Silakaktiņu pa e-pastu gatis.silakaktins@chamber.lv.


Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv