ARB protokols pavēris ceļu AUD uz jauniem minimumiem

Treideri.lv | 19. jūlijs 2016 08:07
ARB protokols pavēris ceļu AUD uz jauniem minimumiem

Austrālijas Rezervju Bankas publicētais protokols atklājis, ka centrālās bankas vadība neprognozē būtiskas Brexit izraisītas sekas ekonomikai, taču kopumā teksts izrādījies maigāks, nekā spekulanti gaidīja, un deva iemeslu jaunam Austrālijas dolāra pārdošanas vilnim. Austrālijas valūta šobrīd jau ir paspējusi notestēt pieprasījumu 0.7510 tuvumā.

ARB atkal pieskārusies nacionālās valūtas kursa tēmai, norādot, ka tā kāpums sarežģīs ekonomikas korekcijas procesu – jūtīgi pret AUD kursu ir tūrisms un izglītības sfēra – apkalpojošā sektora nozīmīgas sastāvdaļas. Bez tam, tika norādīts, ka tuvākajā laikā inflācija, iespējams, saglabāsies zema, savukārt inflācijas prognožu rādītāji saglabājas zemāki par vidējo vēsturisko rādītāju.

Atbilstoši protokolam, ienākošie dati ļaus labāk izvērtēt ekonomikas stāvokli, kas tika traktēts kā signāls iespējamai turpmākai politikas mīkstināšanai. Austrālijas dolārs šobrīd turpina tirgoties ar negatīvu noskaņojumu, dīleri brīdina par stopiem zem apaļā līmeņa, kuru izsišana nodrošinās impulsu kritumam līdz $0.7450.

Forex valutu grafiksAUDUSD H4

 

Treideri.lv

, , , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv