Ar kriptovalūtām apsēstie turēs bitcoin kamēr tā vērtība sasniegs nulli

Treideri.lv | 9. februāris 2018 12:01
Ar kriptovalūtām apsēstie turēs bitcoin kamēr tā vērtība sasniegs nulli

Nuriels Rubini, viens no nedaudzajiem ekonomistiem, kuri paredzēja 2008. gadā notikušo globālo finanšu krīzi, par ko viņš arī ieguvis iesauku “Doctor Doom”, turpina savu anti-kripto kampaņu, šoreiz kritizējot tos, kas uz straujā kotāciju krituma fona turpina turēt kriptovalūtu aktīvus.

Savā sociālā tīkla Twitter kontā Rubini pirms pāris dienām ievietojis kārtējo negatīvo viedokli attiecībā uz kriptovalūtām:

Kā jau tika uzskatīts, bitcoin nokritis zem 6.000 dolāru atzīmes. Neprātīgie, kas to turpina turēt neskatoties ne uz ko, turpinās turēt savus bitkoinus kamēr vien to cena nenokritīs līdz nullei, bet tikmēr krāpnieki un lielie spēlētāji pārdod un pamet tirgu”.

Nākošajā ierakstā Rubini uzdod jautājumu, vai nav pienācis laiks, kad kārtējā krituma rezultātā ASV valdība sāks izmeklēt digitālo valūtu tirgū notiekošo:

Tirdzniecības apjomi un cenas aug proporcionāli wash trade darījumiem (pirkšana un vienlaicīga tā paša aktīva pārdošana, kas nenes ne peļņu, ne zaudējumus, bet vērsta uz mākslīgu apjomu/aktivitātes palielināšanu). Vai tikai SEC un CFTC nevajadzētu izpētīt šo kriminālo darbību?”.

Atgādinām, ka pagājušajā nedēļā populārais ekonomists un zvērinātais kriptovalūtu pretinieks paziņoja, ka bitcoin ir vēsturē lielākais ziepju burbulis, pat lielāks kā “tulpju drudzis” un “Dotcom krīze”. Rubini paredz, ka visu burbuļu burbulis tūlīt-tūlīt plīsīs. Taču, neskatoties uz to, bitcoin turpina atgūt nesenos zaudējumus un tirgojas netālu no 8.500 dolāru atzīmes.

, , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

  1. A.S._

    Vai šis mu*ķis vēl strādā savā amatā? Jo izskatās, šī cilvēka redzējums un saprašana par kriptovalūtu ir “0”…

  2. nezinu

    Rubini ir tāds interesants vecis – gandrīz visu vienmēr kritizē :) Bet nu vajag jau paklausīties viedokļus no abām nometnēm, lai tad pats varētu labāk izlemt, kam piekrist, kam nē. Rubini arī pret zeltu izsakās diezgan līdzīgi. Tīri teorētiski jau viņam taisnība – ne zeltam, ne kripto valūtām to vērtība neatspoguļo patieso fizisko vērtību. Bet ar to arī viņa taisnība beidzas, jo ja cilvēki pieņem, ka kaut kam ir vērtība, tad tam arī būs vērtība. Līdzīgi kaut vai kā ar mākslas darbiem. Tīri praktiski ņemot – nedaudz koka, nedaudz audekla un nedaudz krāsas. tad kāda velna pēc daži no tiem maksā tik dārgi? :)

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv