Analītiķi steigā paaugstina eiro prognozes, tajā pat laikā pilnībā atsakoties no dolāra

Treideri.lv | 21. jūlijs 2017 16:24
Iesaki:
Analītiķi steigā paaugstina eiro prognozes, tajā pat laikā pilnībā atsakoties no dolāra

Eiro pakāpies gandrīz līdz 2015. gada maksimumam. Pie vainas prognozes, ka Eiropas Centrālā Banka sāks samazināt stimulēšanas programmu, papildus tam, ASV dolārs kļūst arvien vājāks, liekot treideriem atkārtoti atvērt garās pozīcijas.

Vienotā valūta, kas sasniegusi divu gadu laikā lielākos augstumus ap 1.1677, pietuvojusies 2015. gada augusta maksimumam 1.1714. Eiro guvis labumu arī no jaunās izmeklēšanas attiecībā uz ASV prezidentu, kas var negatīvi ietekmēt viņa ekonomisko programmu. Stratēģijas un tehniskā analīze paredz, ka valūta var palielināt peļņu līdz 2015. gada maksimumam. Grafikā vidējā termiņā mērķis ir 1.1736-1.806, kas ir 38.2% Fibonači līmenis no 2014-2017 pārdošanas un 200 dienu slīdošai vidējais.

Šonedēļ eiro pakāpās par 1.5%, galvenokārt uz ceturtdienas kustības rēķina, kad Dragi paziņoja, ka kvantitatīvo stimulēšanu centrālā banka apspriedīs rudenī., kaut gan tas jau tāpat bija skaidrs, jo programmas darbības termiņš tuvojas beigām. Tikmēr valūta 2017. gadā sadārdzinājusies jau par gandrīz 11%, daži analītiķi gaida peļņas pieaugumu, tajā skaitā Agricole SA. Pēc ceturtdienas ECB tikšanās, viņu sešu mēnešu eiro prognoze no 1.12 paaugstināta līdz 1.18. Eksperti klientiem ziņo, ka QE samazināšana ir neizbēgama. Pēc HSBC domām, eiro līdz gada beigām maksās ne mazāk paar 1.20.

Tikmēr ASV dolārs turpina kristies pateicoties informācijai par tālāku Krievijas lomas izpēti ASV prezidenta vēlēšanu kampaņā.  New York Times un Washington Post ziņo, ka Trampa komanda vērsusi spēkus pret izmeklētāju komandu, kas strādā īpašā prokurora Roberta Millera labā, cenšoties traucēt viņa izmeklēšanai attiecībā uz iespējamo Krievijas un ASV prezidenta biznesa impērijas saistību.

Publicētie avoti citē, ka Tramps lūdzis savus padomniekus izpētīt jautājumu par iespējamu ģimenes locekļu un pat paša sevis apžēlošanu sakarā ar šo izmeklēšanu. Dolārs pēdējo divu dienu laikā pēc nesenās prezidenta intervijas New York Times stenogrammas atšifrējuma publikācijas nokrities par vairāk kā 0.6%.

Atgādinām, ka ASV īpašais prokurors Roberts Millers, kurš veic izmeklēšanu attiecībā uz iespējamo Krievijas ietekmi uz ASV vēlēšanu iznākumu, nolēmis savākt informāciju par virkni ASV prezidenta, viņa palīgu un citu saistīto personu biznesa operācijām.

, , , , , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv