Amerikāņu akciju tirgus pēc Ziemassvētkiem sasniedzis absolūtu maksimumu

Treideri.lv | 27. decembris 2019 14:27
Amerikāņu akciju tirgus pēc Ziemassvētkiem sasniedzis absolūtu maksimumu

Par pieauguma draiveri kļuva atskaites par svētku pārdošanu rezultātiem.

Ceturtdien ASV akciju tirgus noslēdza tirdzniecību rekordaugstā līmenī. S&P 500 sesijas laikā sasniedza jaunu visu laiku augstāko līmeni – 3240.88 punktus. Investori, atgriežoties pēc Ziemassvētku svinībām, pozitīvi reaģēja uz brīvdienu pārdošanas rezultātu atskaitēm.

Pirms tirdzniecības sesijas sākuma Mastercard paziņoja, ka brīvdienu pārdošanas apjomi, neskaitot automašīnas, laikā no 1. novembra līdz 24. decembrim pieaugušas par 3,4%, pateicoties tiešsaistes pārdošanas apjoma pieaugumam par 19 procentiem.

Patēriņa sektora akciju vērtība pieauga par 1.4%. Amazon akciju cena pieauga par 4,5%. Uzņēmums arī paziņoja, ka svētku laiks ļāvis sasniegt rekordus. Elektroniskajā platformā tika pārdotas preces “miljardu” dolāru vērtībā, un klienti iegādājās “desmitiem miljonu” uzņēmuma tirgoto preču.

Apple akcijas pieauga par 1,9%, kļūstot par galveno tehnoloģiju nozares izaugsmes dzinējspēku par 0,6%. Tesla akcijas pieauga par 1.3% pēc Wedbush prognozētās cenas paaugstināšanas līdz USD 100 par akciju.

Pozitīvu fonu izaugsmei sniedza Ķīna, kas apstiprināja, ka tā ir “ciešā kontaktā” ar Amerikas Savienotajām Valstīm attiecībā uz tirdzniecības darījuma parakstīšanas ceremoniju.

Statistika atspoguļoja bezdarbnieku pabalstu pieteikumu skaita samazināšanos, norādot, ka darba tirgus joprojām ir ļoti labā stāvoklī.

, , , , ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv