Amazon oktobrī kā maksāšanas līdzekli sāks pieņemt bitcoin

Treideri.lv | 28. septembris 2017 15:42
Amazon oktobrī kā maksāšanas līdzekli sāks pieņemt bitcoin

Pasaulē lielākā tirdzniecības platforma Amazon šī gada oktobrī kā maksāšanas līdzekli sāks pieņemt bitcoin, atsaucoties uz slaveno amerikāņu investoru Džeimsu Altučeru (James Altucher), ziņo Squawker.

Amazon vadība ar attiecīgu paziņojumu varētu nākt klajā kārtējā telefon-konferencē 26. oktobrī. Pēc Altučera teiktā, šo informāciju viņam personīgi apstiprināja Amazon Web Services vadītājs Skots Mallinzs.

Esmu pārliecināts, ka Amazon sāks pieņemt bitcoin. Viņiem nav izvēles. Un tas būs tas pagrieziena punkts, kas novedīs pie milzu bagātības rašanās, kādu mēs nekad vēl neesam redzējuši. Tāpat jāatceras par vēsturisko kompānijas tieksmi iet saviem mazumtirdzniecības nozares konkurentiem pa priekšu”,

– raksta Altučers.

Zīmīgi, ka Amazon galvenais konkurents eBay jau paudusi interesi par bitcoin kā maksāšanas metodi. Dabīgi, ka Amazon nevēlas atdot daļu tirgus konkurentiem.

Altučers atgādina, ka 2016. gadā Amazon Web Services paziņoja par partnerību ar Barija Silberta investīciju kompāniju Digital Currency Group.

Džeimss Altučers ir slavena personība amerikāņu finanšu aprindās. Bijušais hedžfonda menedžeris ir arī vairāk kā 20 kompāniju dibinātājs, , kā arī 11 grāmatu un neskaitāmu publikāciju autors tādos izdevumos, kā The Financial Times, The Street, TechCrunch, Seeking Alpha, Thought Catalog un The Huffington Post.

Ja Džeimsa Altučera teiktais atbilst patiesībai un Amazon sāks pieņemt bitkoinus, tas var kļūt par nopietnu faktoru pirmās kriptovalūtas popularizācijai un cenas straujam kāpumam.

, ,

Patika raksts!?
Padalies!

Saistītie raksti

Reklāma

Cenas un standarti
Tālrunis +37126443969
E-pasts: administracija@treideri.lv

Treideri.lv